Студенти увічнили пам’ять Андрія Іщенка

Студенти увічнили пам’ять Андрія Іщенка

«Ми маємо змогу опановувати професію педагога, бо на сході України, міцно стиснувши зуби, стоять наші хлопці і не дають агресору просунутись у глиб країни», — так пояснюють студенти Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка своє бажання увіковічнити пам’ять про свого однокашника Андрія Іщенка. Як? Як могли придумати тільки студенти — іменем Андрія назвали одну з аудиторій факультету, де він навчався.

В університеті студента 43-ї групи технологічного факультету Андрія Іщенка пам’ятають як надзвичайно добру, не конфліктну, але справедливу людину.

Андрієві випала складна доля. Йому спочатку довелося міцно стати на ноги, а вже потім йти отримувати вищу освіту — заочно. Він провчився три роки, а потім почалася Революція Гідності, а після неї неоголошена війна. І Андрій за покликом серця пішов до лав спецбатальйону «Чернігів», аби не допустити навіть натяку, що тут, вдома, може відбуватися те ж саме, що на Сході.

Його чекали на сьому сесію. Він мав повернутися додому 17 листопада 2014 року. Але напередодні разом з колегами потрапив у засідку і загинув у бою під Станицею Луганською.

Для втілення ідеї в життя адміністрація факультету виділила найпопулярнішу у студентів аудиторію. В ній проходять заняття з креслення. Тож кожен студент, який приходитиме на пару, буде згадувати Героя, який віддав своє життя за те, щоб ми могли мирно прожити свої.

За матеріалами "Сівер-центр"