Органічна хімія – Quo vadis?

Органічна хімія – Quo vadis?

Багаторічна співпраця Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка та Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка завдяки зусиллям викладачів кафедри хімії та методики викладання хімії (проф. Н.І.Шиян) та хімії, технологій та фармації (проф. І.М.Курмакова) набуває нових форм, що особливо актуально у світлі дистанційного навчання.

Так, 27 жовтня 2021 року студенти НУЧК та ПНПУ мали змогу разом бути присутніми на online лекції старшого наукового співробітника Інституту органічної хімії НАН України к.к.х. Андрія Бездудного. «Органічна хімія – Quo vadis?» - це питання часто турбує сучасних студентів-хіміків, і вони отримали на нього професійну відповідь.

Спільні лекції з залученням провідних фахівців-хіміків України та світу вже стали традиційними на природничо-математичному факультеті, що суттєво підвищує рівень підготовки здобувачів вищої освіти.