Засідання студентського наукового гуртка

Засідання студентського наукового гуртка

12 жовтня 2021 року відбулось засідання студентського наукового гуртка, який функціонує при кафедрі соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук.

Була визначена тема науково-дослідної роботи гуртка «Соціальна робота: зарубіжний і вітчизняний досвід розв’язання регіональних соціальних проблем», з’ясовано конкретні напрями дослідження за даною темою для кожного з членів гуртка.

Керівник гурткаН.І.Зайченко ознайомила студентів з інформацією про міжнародні наукові конференції із соціальної роботи в листопаді–грудні 2021 року; про зміни в переліку фахових видань із соціальної роботи.

Студенти 2 курсу Ігор Молібог і Єлізавета Пушкар виступили з цікавими доповідями «Вплив філософії постмодернізму на соціальну роботу», «Соціальні проблеми Чернігівщини».

Сподіваємось на розширення кола учасників наукового гуртка.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178