Лекція «Вуглецеві наноматеріали та їх використання»

Лекція «Вуглецеві наноматеріали та їх використання»

22 вересня студенти природничо-математичного факультету, які зацікавлені у поглибленні хімічних знань, були запрошені на лекцію «Вуглецеві наноматеріали та їх використання» та мали змогу поспілкуватися з доктором хімічних наук, професором Володимиром Зайцевим (Pontifícia Universidade Católica do Rio de Janeiro O departamento de Química).

Ця зустріч була організована в режимі on-line у межах співпраці викладачів кафедри хімії, технологій та фармації НУЧК імені Т.Г.Шевченка, кафедри природничих наук та методик їхнього навчання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кафедри хімії та методики викладання хімії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка з міжнародною науковою спільнотою.

Надзвичайна зацікавленість студентів темою надихнула викладачів на створення online-лекторію.