Життя в стилі ЕКО

Залиште оцінку
(1 голос)
Життя в стилі ЕКО

4 вересня 2021 року на базі парку природи «Беремицьке» проходив екологічний фестиваль «Життя в стилі ЕКО». Організатором фестивалю виступив Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації.

Наш університет також долучився до цього освітнього заходу. Делегацію представляли три факультети університету, зокрема: дошкільної, початкової освіти і мистецтв, природничо-математичний та технологічний. Викладачами та студентами було організовано 6 локацій: майстер-класи (орігамі «Червона книга України», виготовлення екобраслетів дружби, екологічної дерев’яної іграшки), екологічні ігри («Дій за озон», «Зелене місто майбутнього») та арт-студія Еко-аква-грім.

Захоплюючу екскурсію для нашої делегації парком природи «Беремицьке» провела студентка-еколог 38 групи Цуркан Дарина, яка працює гідом-екскурсоводом у цьому парку.

Активних учасників екологічного заходу пригощали польовим кулішом і фіточаєм та було нагороджено подарунками (книжками, екосумками, ручками, блокнотами).

 

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG