Символ міжнародної співпраці

Символ міжнародної співпраці

На подвір’ї НУЧК заквітували катальпи бігонієвидні, посаджені п'ять років тому поляками, білорусами та українцями — учасниками першої міжнародної наукової конференції «Природні ресурси прикордонних територій в умовах зміни клімату» (NARBAC-2017).

Цвітіння дерев прокоментувала постійна учасниця конференції, член оргкомітету, професор Інституту біології та наук про Землю Поморської Академії в Слупську Моніка Нізка: «Nasze pierwsze spotkanie na Ukrainie owocne! A na pewno kwitnące! Piękny symbol współpracy» (пер. «Наша перша зустріч в Україні була плідною! І, безумовно, процвітаючою! Гарний символ співпраці»).

Сподіваємося, що цьогоріч у вересні в Чернігові відбудеться вже п'ята зустріч циклічного міжнародного наукового зібрання NARBAC-2021.