Філологічний: Наукові перемоги

Філологічний: Наукові перемоги

Аліна Кашук, студентка 4-го курсу філологічного факультету, стала переможницею Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, отримавши диплом І ступеня. Науковий керівник – Ольга Лілік, доктор педагогічних наук, доцент кафедри української мови та літератури.

16 квітня 2021 року відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році з української мови, літератури (з методикою їх викладання), який відбувся на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. ЇЇ робота «Відтворення гендерних стереотипів у романі «Позичений чоловік» Є. Гуцала в умовах радянської дійсності» отримала найвищу оцінку журі на етапі подвійного «сліпого» рецензування (97,5 балів зі 100) і була гідно представлена студенткою під час другого туру, який відбувався у форматі наукової дискусії.

Високий рівень поданих на конкурс робіт відмітили у своїх промовах голови галузевих конкурсних комісій доктор філологічних наук, професор, завідувач відділу граматики та наукової термінології Інституту української мови НАН України Катерина Городенська, доктор філологічних наук, професор, академік НАН України, заступник директора з наукової роботи Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України, завідувач відділу давньої української літератури Микола Сулима, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Київського університету імені Бориса Грінченка Станіслав Караман. Високий рівень підготовки Аліни Кашук, її уміння вести дискусію, презентувати результати наукового дослідження визнали також конкурсанти та їхні наукові керівники, що були присутні під час захисту робіт.

Пишаємося нашою студенткою, вітаємо її та наукового керівника з перемогою, бажаємо подальших злетів у науковій і навчальній діяльності!