Дистанційне засідання кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук

Дистанційне засідання кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук

16 квітня 2020 року відбулося чергове засідання кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук. Зважаючи на карантин, засідання проводилось у дистанційному режимі за допомогою відеоплатформи Zoom.

На засіданні розглядалися такі питання:

1. Аналіз результатів проведення атестації студентів І-ІV курсів та магістратури.

2. Обговорення та планування підготовки до літньої екзаменаційної сесії студентів І-ІV курсів та магістратури.

3. Обговорення питань щодо завершення асистентської практики студентів магістратури (52-53 групи) та навчальної (ознайомлюючої і волонтерської) практик студентів ІІ-ІІІ курсів.

1. Викладачі кафедри надали інформацію щодо результатів проведення атестації студентів з навчальних дисциплін. Результати атестації подані в деканат.

2. Згідно графіка, складеного деканатом, залікова сесія буде проведена дистанційно:

І, ІІ, ІІІ, V курси з 25-31 травня;

ІV курс з 18-23 травня.

Усі викладачі кафедри надали інформацію про виконання студентами завдань для самостійного опрацювання та проведення дистанційно практичних занять з дисциплін, які вони викладають.

3. У зв’язку із неможливістю завершення запланованих практик для студентів 52-53 груп та 22, 23, 32 груп керівниками практики розроблені додаткові завдання, які дають можливість студентам якісно прозвітуватись про результати практики.