Дистанційне засідання кафедри загальної, вікової та соціальної психології імені М.А.Скока

17 березня 2020 року відбулося чергове засідання кафедри загальної, вікової та соціальної психології імені М.А.Скока. Зважаючи на карантин, засідання проводилось у дистанційному режимі за допомогою відеоплатформи Zoom.

На засіданні розглядалися такі питання:

1. Підготовка кваліфікаційних робіт.

2. Затвердження форм дистанційного навчання студентів під час карантину.

3. Про визначення дисциплін та академічного обсягу занять дистанційного навчання на період карантину на стаціонарному відділенні ППФ.

4. Порядок проведення сесії студентів заочного відділення у період карантину.

5. Про активізацію роботи з представлення електронних версій наукових робіт викладачів у репозитарії університету та наукометричних базах.

6. Огляд та аналіз сучасних наукових та навчально-методичних джерел із вікової психології та психології розвитку.

Особливу увагу було приділено розгляду форм дистанційної роботи викладачів кафедри зі студентами денної та заочної форм навчання під час карантину.

Було вирішено використовувати такі форми роботи:

• розміщення на веб-сторінці кафедри відповідної навчально-методичної документації та інформації (завдань для самостійної та індивідуальної роботи, лекцій, питань практичних занять тощо);
  • використання спеціалізованих освітніх платформ, зокрема Classroom;
  • проведення дистанційних відеолекцій, практичних та консультаційних занять зі студентами за допомогою технологій Skype, Zoom, Viber та інших мессенджерів;
  • зв’язок викладачів кафедри зі студентами через електрону пошту.

При виборі технологій дистанційного навчання слід враховувати технічні можливості викладачів та студентів, а також специфіку навчальних курсів.