Всеукраїнська конференція «Полілог культур: освітній і культурологічний аспекти»

Залиште оцінку
(0 голосів)
Всеукраїнська конференція «Полілог культур: освітній і культурологічний аспекти»

Філологічний факультет запрошує всіх приєднатися до нашого щорічного наукового дійства. Незвичний формат, але все такі ж цікаві, змістовні, іноді несподівані наукові доробки молодих науковців факультету та наших гостей. Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців та студентів «Полілог культур: освітній і культурологічний аспекти» (31 березня 2020 р., м.Чернігів) стартувала сьогодні в форматі інтернет-конференції.

У розміщеному на сайті збірнику тез представлені результати досліджень семантичних, структурних, прагматичних і лінгвокогнітивних особливостей одиниць різних підсистем англійської мови, висвітлено актуальні питання філософського, культурологічного та літературознавчого аналізу тексту, а також методики викладання рідної та іноземних мов і літератур у контексті нової парадигми освіти. У збірнику збережено автентичність авторських текстів. Рекомендовано до друку рішенням вченої ради філологічного факультету (Протокол № 8 від 19.03.2020) Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

За посиланням на сайті всі охочі можуть залишити власні коментарі до цікавих для вас або суперечливих виступів з побажаннями, зауваженнями, пропозиціями. Запрошуємо гостей.

Плідної та цікавої всім роботи!