Майстер-клас «Композиційний центр костюму»

Майстер-клас «Композиційний центр костюму»

У четвер 5 березня в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка на технологічному факультеті відбувся творчий майстер-клас «Композиційний центр костюму».

Тренеркою заходу була Тетяна Іванівна Ковбаса – доцент кафедри професійної освіти та безпеки життєдіяльності.

Проявити свої творчі здібності прийшли студенти й викладачі нашого університету, які отримали змогу дізнатися про костюм і його елементи, композицію костюму, композиційний центр костюму. У ході творчого заходу всі учасники й учасниці проявили дизайнерський талант у проектуванні авторських моделей костюмів і отримали безліч вражень.

У рамках творчого майстер-класу відбулася презентація робіт учасників і учасниць, нагородження сертифікатами.

Активну участь у проведенні творчого майстер-класу взяли студентки 52 групи технологічного факультету: Ольга Бойко, Олена Родинченко, Аліна Довиденко, Дарина Кордик.