Тренувальні збори учасників учнівської олімпіади

Тренувальні збори учасників учнівської олімпіади

З 24 по 28 лютого 2020 року на базі технологічного факультету відбулись тренувальні збори команди учнів, які будуть представляти Чернігівську область на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання і технологій.

Учні 9-11 класів проходили як теоретичну, так і практичну підготовку. Навчання сучасним технологіям розв’язання техніко-технологічних проблем і презентації творчих проектів проводив Г.В.Джевага - доцент кафедри педагогіки, психології та методики технологічної освіти. Підготовку учнів до виконання сучасних технологій обробки конструкційних матеріалів і оздоблення виробів здійснювали С.Г.Мазуренко - доцент кафедри професійної освіти і безпеки життєдіяльності та С.О.Скрипко - викладач кафедри технологічної освіти та інформатики.

Бажаємо успіхів команді учнів Чернігівської області на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з трудового навчання і технологій!