Міжнародна наукова конференція «Десяті Сіверянські соціально-психологічні читання»

Міжнародна наукова конференція  «Десяті Сіверянські соціально-психологічні читання»

29 листопада 2019 року на психолого-педагогічному факультету НУЧК імені Т.Г.Шевченка пройшла Міжнародна наукова конференція «Десяті Сіверянські соціально-психологічні читання».

Організаторами конференції виступали ППФ НУЧК імені Т.Г.Шевченка, гуманітарний факультет Полоцького державного університету (Республіка Білорусь) та соціально-психологічний факультет Херсонського державного університету.
        Із привітальним словом на відкритті конференції виступили перший проректор університету В.О.Дятлов та декан ППФ А.Г.Скок. З доповідями на пленарному засіданні конференції виступили: завідувач кафедри загальної, вікової та соціальної психології О.Ю.Дроздов («Прогностичні геополітичні уявлення у масовій свідомості вітчизняної молоді»), головний науковий співробітник лабораторії соціальної психології особистості Інституту соціальної та політичної психології НАПН України Т.М.Титаренко («Ландшафти особистісних трансформацій в умовах воєнної травматизації»), головний науковий співробітник лабораторії психології мас та спільнот Інституту соціальної та політичної психології НАПН України В.О.Васютинський («Місце особистісних диспозицій у соціальному просторі атрибуції провин») та провідний науковий співробітник лабораторії психології політико-правових відносин Інституту соціальної та політичної психології НАПН України О.М.Кочубейник («Виробництво аномії: основні сфери руйнації конвенцій»).
        Загалом у роботі конференції в очній та заочній формах взяли участь більше 100 фахівців та студентів з Чернігова, Києва, Херсона, Полоцька, Одеси, Запоріжжя, Старобільська, Львова, Луцька, Дрогобича, Ніжина.