Технологічний факультет оголошує прийом студентів

Технологічний факультет оголошує прийом студентів

НА 1, 2, 3 ТА 5 КУРСИ 2016/2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ:

СПЕЦІАЛЬНОСТІ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ:

• «Технологічна освіта (автосправа) та інформатика» (вчитель технологій (спеціалізація – автосправа), інформатики і креслення).
  • «Технологічна освіта (конструювання та моделювання одягу) та інформатика» (вчитель технологій (спеціалізація – конструювання та моделювання одягу), інформатики і креслення).
  • «Технологічна освіта (технічна та комп’ютерна графіка) та інформатика» (вчитель технологій (спеціалізація – технічна та комп’ютерна графіка), інформатики і креслення).
  • «Професійна освіта: транспорт (експлуатація та ремонт місцевого та автомобільного транспорту)» (викладач практичного навчання в галузі транспорту).
  • «Професійна освіта: харчові технології (харчові технології та готельно-ресторанна справа)» (викладач практичного навчання в галузі харчових технологій).

Вступ на денну форму навчання

Курс
Напрями підготовки  Перелік сертифікатів ЗНО (вступних випробувань)  Ваговий коефіцієнт

Українська мова та література
0,3
Історія України, або біологія, або фізика
 2 і 3 курси
(на базі ОКР «молодший спеціаліст»)

Вступне фахове випробування
(проводиться на базі університету). З програмою вступних випробувань можна буде ознайомитись на веб-сторінці приймальної комісії університету  не раніше березня 2016 року

Вступне фахове випробування
 5 курс (спеціаліст, магістр)

Вступне фахове випробування

СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ:

• «Технологічна освіта (автосправа)» (вчитель технологій (спеціалізація – автосправа) і креслення).
  • «Технологічна освіта (конструювання та моделювання одягу)» (вчитель технологій (спеціалізація – конструювання та моделювання одягу) і креслення).

Вступ на заочну форму навчання

Курс
Напрями підготовки Перелік сертифікатів ЗНО (вступних випробувань) Ваговий коефіцієнт

Технологічна освіта (автосправа)

Технологічна освіта (конструювання та моделювання одягу)

Українська мова та література 0,3
0,3
Історія України або біологія, або фізика
2 і 3 курси
(на базі ОКР «молодший спеціаліст»)
Технологічна освіта (автосправа)

Технологічна освіта (конструювання та моделювання одягу)

Вступне фахове випробування
 5 курс (спеціаліст, магістр)

Вступне фахове випробування

Особи, які вступають на базі ОКР молодшого спеціаліста (на денну та заочну форму навчання) зараховуються на 2 і 3 курси навчання за результатами лише вступного іспиту (проводиться на базі університету).

Контактна інформація:
Приймальна комісія університету працює за адресою: 14013, м.Чернігів, вул.Гетьмана Полуботка, 53, кімната 109, тел. (04622) 3-70-06.
Офіційний веб-сайт: chnpu.edu.ua.
Телефон деканату технологічного факультету (04622) 3-31-73.
Телефон кафедри педагогіки, психології і методики технологічної освіти (0462) 677-407.