Шості Сіверянські соціально-психологічні читання

Шості Сіверянські соціально-психологічні читання

25 листопада 2015 року на психолого-педагогічному факультеті відбулася чергова Всеукраїнська наукова конференція «Шості Сіверянські соціально-психологічні читання», у рамках якої розглядалися актуальні проблеми психології особистості та її розвитку, соціальної психології, соціально-педагогічного виміру особистісного та суспільного розвитку. На конференції також була представлена студентська секція, на якій студенти магістратури мали змогу поділитися своїми науковими пошуками.

Серед учасників конференції були гості з таких наукових інститутів як Інститут психології імені Г.С.Костюка НАПН України та Інститут соціальної та політичної психології НАПН України. Серед гостей були також представники Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Київського університету імені Бориса Грінченка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Чернігівського національного технологічного університету та інші.

З привітальним словом виступив перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, доктор історичних наук, професор В.О.Дятлов. У ході пленарного засідання виступили доктор психологічних наук, професор Ю.М.Швалб, доктор психологічних наук А.М.Льовочкіна, декан факультету психології та соціальної роботи НДУ імені Миколи Гоголя А.І.Конончук та інші. Багато цікавих доповідей прозвучало в ході секційних засідань.

Конференція мала не лише теоретичну, а й практичну спрямованість. Під час роботи конференції працювали майстер-класи «Метафора як мова душі й тіла» (ведуча – Альона Слобода), «Колиба нашого життя» (ведуча – Яна Поварницина-Шевченко), «Танцювально-рухова терапія» (ведучий – Андрій Кузнєцов), «Техніки саморегуляції при ПТСР» (ведучий – Олег Галепа).

У ході конференції всі учасники змогли обмінятися думками, поспілкуватися за інтересами в атмосфері дружньої взаємодії.