Презентація І-го курсу

Презентація І-го курсу

28 жовтня 2015 року на психолого-педагогічному факультеті традиційно відбулося свято «Презентація І-го курсу». Веселі та кмітливі першокурсники в цікавій та гумористичній формі розповіли про свої перші враження за два місяці навчання на нашому факультеті.

Наприкінці концерту актив студпарламенту факультету в іронічній формі прийняв першокурсників до лав студентів психолого-педагогічного факультету. Студпрофком провів розіграш цінних призів «Щасливий профквиток». Серед призів, що розігрувалися, були футболки, чашки з логотипом студпрофкому, флешки, сертифікати до фітнесклубів, головний приз – електронна книжка.

Концерт пройшов у дружній та доброзичливій атмосфері. Всі викладачі та студенти були дуже задоволені.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178