Зустріч з Миколою Горохом

Зустріч з Миколою Горохом

20 листопада відбулася зустріч студентів, аспірантів та викладачів кафедри історії України Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського з кандидатом історичних наук, науковим співробітником Чернігівського історичного музею імені В.В.Тарновського Миколою Володимировичем Горохом, випускником кафедральної аспірантури, дослідником історії України 20–30-х років ХХ століття.

Він у вересні–жовтні 2015 року брав участь у роботі Програма міжнародних відвідувачів-лідерів (International visitor leadership program) на тему "Дослідження Голокосту та Голодомору - точка зору США". Ця Програма існує з 1940 року і Фінансується Державним департаментом США.

Основна мета Програми - побудова мостів взаєморозуміння між США та іншими країнами, завдяки ретельно розробленим професійним візитам до США сучасних та майбутніх лідерів. Візити будуються за професійними інтересами учасників.

М.В.Горох розповів про своє перебування в 6 штатах США та поділився враженнями від знайомства з університетськими комплексами та музеями. Розповів про ставлення американців як до власної строкатої історії, так і до сторінок історії України, особливо до Голодоморів та Голокосту.