«ШОСТІ СІВЕРЯНСЬКІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИТАННЯ»

Залиште оцінку
(1 голос)
«ШОСТІ СІВЕРЯНСЬКІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИТАННЯ»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової конференції «Шості Сіверянські соціально-психологічні читання», що відбудеться 25 листопада 2015 року на базі психолого-педагогічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

 Основні напрямки роботи конференції:

СЕКЦІЯ І. Актуальні проблеми психології особистості та розвитку.

СЕКЦІЯ ІІ. Актуальні проблеми соціальної психології.

СЕКЦІЯ ІІІ. Соціально-педагогічний вимір особистісного та суспільного розвитку.

Форми участі в конференції: виступ з доповіддю, участь у роботі секцій, заочна участь. Результатом роботи конференції буде видання фахових збірників: 1-2 секція «Вісник ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка. Серія: Психологічні науки», 3 секція «Вісник ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка. Серія: Педагогічні науки»

Для участі в конференції необхідно до 15 листопада 2015 року направити на адресу оргкомітету електронною поштою такі матеріали:

- заявку на участь у конференції (Додаток 1);

- матеріали статті (вимоги до оформлення див. далі);

- квитанцію про оплату «За участь у конференції» (відсканована).

Ім’я файла із заявкою пишеться латинськими літерами і складається з прізвища автора(ів) (напр. «Ivanov_z»); ім’я файла з матеріалами пишеться латинськими літерами і складається з прізвища автора(ів) (напр. «IvanovI.I._st»), файл з відсканованою квитанцією оформлюється аналогічно файлу із заявкою (напр. «Ivanov_oplata»).

Адреса оргкомітету: 14013, м.Чернігів, вул. Шевченка, 30-А. Тел.: (0462) 670-477.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ