Міжнародна зустріч з волейболу

Міжнародна зустріч з волейболу

До дня фізичної культури і спорту в Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка пройшла міжнародна зустріч з волейболу.

Організатори та учасники змагань викладачі, студенти та випускники факультету фізичного виховання зі складу спортивно-волейбольного клубу "Буревісник-ШВСМ" гостинно приймали команду "БумПром" з м.Гомель, Білорусь.

Результатом першого ігрового дня стала перемога гостей 2:3. В другий ігровий день вдача посміхнулась господарям 3:1.

Налагодження міжнародних зв'язків через проведення товариських зустрічей, популяризація рухової діяльності, поширення та розвиток традицій культури спортивного життя й цікавого дозвілля через спортивні заходи є метою громади факультету фізичного виховання, зокрема СВК "Буревісник-ШВСМ".

Вдалих стартів, оптимальних умов для зростання, доленосних зустрічей, рішень і перемог, як власних, так і командних всім професіоналам і любителям фізичної культури і спорту.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГ!

НАВЧАЙСЯ! РОЗВИВАЙСЯ! ДОСЯГАЙ!