Вітаємо з нагородою!

Вітаємо з нагородою!

Журі міжнародної Літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша нагородило престижною відзнакою Марину Василівну Каранду, кандидата філософських наук, доцента кафедри філософії та культурології філологічного факультету, художнього керівника студентського соціального театру «EX LIBRIS».

Марина Каранда відзначена за значний внесок у розбудову концепції соціального мистецтва засобами аматорського театру, організацію широкої просвітницької, естетико-виховної, інклюзивно-арттерапевтичної, а також – гастрольної діяльності навчально-реабілітаційними закладами Чернігівщини.

Також, журі, очолюване Ігорем Павлюком, доктором наук із соціальних комунікацій,старшим науковим співробітником Інституту літератури НАН України,професором кафедри української преси Львівського національного університету імені Івана Франка взяло до уваги літературно-драматургічний доробок нашого доцента філологічного факультету – збірку «Сучасна драматургія для дітей та молоді».

Презентація збірки та нагородження відбулися у музеї-заповіднику імені М.Коцюбинського за сприяння письменника та журналіста Сергія Дзюби та директора музею Ігоря Коцюбинського.

Вітаємо колегу із почесною нагородою та бажаємо подальших творчих успіхів!