Шановні колеги!

Залиште оцінку
(0 голосів)
Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі шкільної природничої конференції, яка традиційно відбуватиметься у жовтні 2018 року на базі природничо-математичного факультету.

До участі в конференції запрошуємо учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, інших зацікавлених осіб для обговорення актуальних питань біології, хімії та географії.

Робота конференції відбуватиметься за напрямами:

1. Фізіологія рослин (завантажити завдання)

2. Зоологія (завантажити завдання)

3. Мікробіологія (завантажити завдання)

4. Біологія людини (завантажити завдання, завантажити форму для реєстрації фізіологічних показників)

5. Хімія (завантажити завдання)

6. Географія та науки про Землю (завантажити завдання)

7. Екологія (завантажити завдання)

Запропоновані завдання є орієнтовними і можуь бути змінені керівником роботи; також до участі допускаються наукові роботи, які в подальшому будуть брати участь у конкурсі наукових робіт Малої академії наук.

ФОРМИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ: очна, заочна.

У рамках конференції планується проведення секційних засідань за результатами проведених досліджень. Детальна інформація про тематику досліджень міститься в інформаційних листах, які додаються.

Реєстраційна форма (додаток 1) ЗАВАНТАЖИТИ

Вимоги до оформлення доповідей (додаток 2) ЗАВАНТАЖИТИ

ДЛЯ УЧАСТІ У РОБОТІ КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО:

• До 13.10.2018 на електронну (або поштову) адресу оргкомітету надіслати заявку, заповнену відповідно до форми додатку 1, і доповіді, оформлені за вимогами додатку 2.

• Реєстраційну форму (заявку) й виконані роботи просимо надсилати в електронному (або паперовому) варіантах одним листом окремими вкладеними файлами у форматі «.doc». Назва файлів повинна містити прізвище першого автора і уточнення змісту документа (наприклад – kovalenko_robota.doc i kovalenko_zayavka.doc).

• Другий інформаційний лист та офіційне запрошення до участі у конференції буде надіслано всім зареєстрованим учасникам до 20.10.2018.

Поштова адреса для паперових варіантів:

Кафедра біології хіміко-біологічне відділення природничо-математичного факультету Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка, вул.Гетьмана Полуботка, 53 м.Чернігів; 14013.

Електронна адреса для електронних варіантів:

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефон: (04622) 3-22-54

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG