Майстер-клас Йосипа Осташинського

Майстер-клас Йосипа Осташинського

За сприяння Наукової бібліотеки Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка 12 листопада 2015 року відбудеться творча зустріч Йосипа Осташинського зі студентами технологічного факультету.

Йосип Борисович єдиний у світі автор незвичайного творчого жанру – архітектура в мініатюрі. Його ім’я у 2009-му році занесене до Книги рекордів України, а в 2012 – до Книги рекордів Росії. У доробку майстра – більше 80-ти рельєфних робіт із зображеннями пам’яток історії, культури та архітектури втрачених і тих, що збереглися. Домінують у роботах архітектурні споруди його рідного Києва.

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.