Андрій Сисенко представив Інститут історії на конкурсі педагогічної майстерності серед студентів НУЧК імені Т.Г.Шевченка

29 березня 2018 року в стінах ЗНЗ №3 м.Чернігова відбувся черговий етап конкурсу педагогічної майстерності серед студентів Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Честь Інституту історії цього року захищав студент 43 групи Сисенко Андрій.

Відкрите виховне заняття було проведене у 8-Б класі на тему: «Японія – диво-країна». Під час зустрічі зі школярами в класі панувала доброзичлива та товариська атмосфера. Андрій у досить цікавій ігровій формі продемонстрував учням стародавні японські традиції – віршовані рядки хоку, самурайський меч (катану), особливості світогляду японців (синтоїзму). Крім того, восьмикласники дізналися багато нового з життя сучасної Країни Висхідного Сонця.

Неабиякий інтерес у школярів викликала інформація про специфіку середньої освіти в Японії: навчальні дисципліни, шкільну форму, організацію прибирання шкільних кімнат, модні зачіски тощо.

Наприкінці заняття діти із задоволенням малювали японські ієрогліфи (власні імена та побажання), які залишили собі на добру згадку про зустріч.

Сподіваємось на високі оцінки заходу Андрія з боку компетентного журі. Бажаємо Сисенку Андрію заслуженої перемоги, невичерпного натхнення в педагогічній роботі та подальших творчих злетів!!!