Клуб "Правознавець" провів свої заняття у чернігівських школах

Клуб "Правознавець" провів свої заняття у чернігівських школах

Зокрема, відвідали школи №3, 13, 29, 33, та поговорили на такі теми, як: "Розв'язання правових ситуацій з адміністративного та кримінального права", "Сімейно-шлюбні відносини", "Праця неповнолітніх: права та гарантії", "Влаштування дітей позбавлених батьківського піклування".

Учням дуже сподобались такі форми занять з правової тематики, тож клуб "Правознавець" буде намагатися збільшити кількість шкіл, де буде проведено чергові заняття.