Юрій Ворона - чемпіон області з боксу

Юрій Ворона - чемпіон області з боксу

З 18 по 20 січня в Чернігові у спорткомлексі "Хімік"проходив відкритий чемпіонат області з боксу, присвячений ветеранам чернігівського боксу.

Магістрант факультету фізичного виховання Юрій Ворона (вага - 81 кг) став чемпіоном області. Крім того він був визнаний кращим боксером чемпіонату в незалежності від вагової категорії!

Тренується Юрій під керівництвом Валерія Бондаренка і представляє ДЮСШ "Атлет" та КБ "РИНГ".

Про здобутки та майбутні плани говорили спортсмени 22 січня у прямому ефірі програми "Ранок на Сівер-центрі".  Постановка мети, тривалий спланований навчально-тренувальний процес, психолого-педагогічний супровід, рекреаційно-реабілітаційна складова - усе це аспекти шляху до перемоги!

Майбутніх здобутків тренерам та іх учням!

Вдячні за інформацію В.Бондаренку