Плідний грудень Олександра Бурмака

Плідний грудень Олександра Бурмака

У грудні 2017 року в м.Київ пройшов II-й Чемпіонат України з пауерліфтингу серед студентів. Чемпіоном України у вправі «станова тяга» з результатом 190 кг став студент 2-го курсу факультету фізичного виховання, майстер спорту України – Олександр Бурмак.

17 грудня у Чернігові відбувся Кубок Півночі з пауерліфтингу. Володарем Кубку у вправі «станова тяга» з результатом 192,5 кг став студент 2-го курсу факультету фізичного виховання МС України – Бурмак Олександр.

Juliya Kozeruk

Залиште ваші коментарі