Зимовий букет замість ялинки

Залиште оцінку
(1 голос)
Зимовий букет замість ялинки

19 грудня 2017 року на природничо-математичному факультеті Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка відбулася щорічна виставка-конкурс «Зимовий – букет замість ялинки» в рамках природоохоронної акції «Не рубай ялинку».

Зимові новорічні свята – найкраща, найважливіша подія року. До них готуються всі, їх з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуку красуні-ялинки. Люди вже так звикли до цього атрибуту новорічного свята, що не замислюються над тим, скільки це коштуватиме нашій природі. Але створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можливо і без знищення дерев.

З кожним роком все більше людей віддають перевагу штучним ялинкам, а також живим деревцям в контейнерах, після свят їх можна тримати на балконах або ж висадити на подвір’ї. Новорічну ялинку можна створити власними руками, зробивши святкову композицію.

Метою виставки-конкурсу є збереження нашого зеленого багатства – лісів. Молодь привчається до думки, що замість живих ялинок і сосен можна прикрасити оселю на новорічні свята невеликими оригінальними композиціями, які зібрані без шкоди для природи.

На виставці були представлені чудові букети та композиції, з використанням невеликих гілок хвойних дерев, шишок, природних та штучних матеріалів.

У конкурсі, крім студентів факультету, брали участь команди школярів загальноосвітньої школи №5, ліцею №15, загальноосвітньої школи № 30 Чернігівської міської ради та Сновського навчально-виховного комплексу.

Створити свято у своєму домі не знищуючи природу – це зручно, гарно, актуально і навіть модно в наш час!

 

Оргкомітет конкурсу