А ти вмієш писати про НАТО?

Залиште оцінку
(1 голос)
А ти вмієш писати про НАТО?

14 грудня о 13:00 у залі засідань Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відбулося медіа-навчання з питань співробітництва України з НАТО «Як писати якісні журналістські матеріали про НАТО та європейські інституції». Участь у навчанні взяли як практикуючі журналісти, так і студенти НУЧК. 

Навчання розпочалося з того, що слухачам репрезентували звіт про реалізацію Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України за 2017 рік. Прикметним є соціологічне опитування, яке показало, що більшість населення не розуміє поняття НАТО. Але порівняно з іншими роками, відсоток людей, які налаштовані позитивно зріс. У сучасному просторі інформацію про Україну і НАТО можна побачити лише на інтернет-ресурсах, газети поки що мовчать.

Соціологічне дослідження щодо ставлення до Євроінтеграції в області презентували завідувач кафедри філософії ЧНТУ О.Крук та викладач Т.Салькова. Загалом, О.Крук підтвердив, що «в області люди за вступ до союзу, але є і антинатівські погляди».

Журналіст «Української правди» А.Марциновський розвіяв міф про НАТО, лише як про військовий союз. Як виявилося, у громадян ця абревіатура викликає подібні асоціації. Було наведено приклади правильного і неправильного висвітлення матеріалу із зазначеної теми, які допоможуть подолати страх газетників, і є надії на те, що незабаром з’являться якісні матеріали про Євроінтеграцію та НАТО.

 

Розсудовська Ірина

 

IMG 20171214 132232

 

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.