Студентський історичний клуб «ГЕРОДОТ», ПРОГРАМА РОБОТИ НА 2017 / 2018 н.р.

Студентський історичний клуб «ГЕРОДОТ», ПРОГРАМА РОБОТИ НА 2017 / 2018 н.р.

Склад Ради Чернігівського міського історичного клубу «Геродот»:

Почесний Президент клубу – Коваленко Олександр Борисович, професор, директор Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського.

Голова Ради клубу – Токарєв Сергій Анатолійович, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри .

Члени Ради клубу 2017/2018 н.р.:

Ващенко Алла Василівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії;

Еткіна Ірина Ігорівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії;

Соломенна Тетяна Валеріївна – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії;

Стрілюк Олена Борисівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої істрії;

Сисенко Андрій Геннадійович – студент IV курсу.
Засідання Клубу проводяться щочетверга о 18.00 у приміщенні Навчально-наукового інституту історії етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського,за адресою: Проспект Миру, 13 (район Валу), аудиторія 308. Вхід вільний.