Завітайте до міського клубу «Старий Чернігів»!

Завітайте до міського клубу «Старий Чернігів»!

На базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського вже чотири тижні щоп’ятниці відбуваються зустрічі тих, хто закоханний у рідне місто і бажає дізнатися про нього більше, розширити своє уявлення про міський простір.

До клубу приєдналися учні 8-11 класів шкіл міста та Старобілоуської школи, а також усі ті, хто не байдужий до історії сивочолого Чернігова.

Кожна зустріч викликає велику кількість питань, що підкреслює небайдужість наших слухачів до Мстислава Хоробого, перлин давньоруської архітектури, поховальних старожитностей та чернігівської фортеці.

А скільки ще цікавих сюжетів чекають своїх сухачів! Приєднуйтесь до нас!