Науково-методичний семінар

Науково-методичний семінар

9 грудня на психолого-педагогічному факультеті відбувся науково-методичний семінар «Актуальні проблеми сучасної фундаментальної та прикладної психології», організований кафедрою загальної, вікової та соціальної психології імені М.А.Скока.

На семінарі виступив доктор психологічних наук, професор кафедри педагогіки та психології Університету імені Альфреда Нобеля (м.Дніпро) Іван Георгійович Батраченко на теми «Психологія постмодерної особистості» та «Екопсихологічний туризм як засіб рекреації та особистісного зростання».

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.