Шановні учні загальноосвітніх шкіл!

Шановні учні загальноосвітніх шкіл!

22 грудня 2017 року о 14.00 згідно започаткованої традиції на природничо-математичному факультеті Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка відбудеться хімічна вікторина «Крок до наукового відкриття у хімічній науці».

Запрошуємо команди учнів 8-11 класів для участі. Участь команди необхідно підтвердити повідомленням на електронну адресу: до 19.12.2017.

Вікторина буде проведена у три етапи: бліцопитування, відео-тур та теоретичний тур. При проведенні бліцопитування командам буде запропоновано ряд запитань, на обговорення яких відводиться по одній хвилині. Відео-тур включатиме у себе відеоролики, у яких будуть представлені хімічні процеси та явища. Конкурсантам необхідно визначити тип процесу чи явища і скласти рівняння хімічного перетворення. У третьому теоретичному турі буде запропоновано комплексне запитання, команди учасників шукатимуть обґрунтовані відповіді протягом визначеного часу.