«Тканий дивосвіт Сергія Нечипоренка»

«Тканий дивосвіт Сергія Нечипоренка»

20 жовтня студенти Навчально–наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського, відвідали тематичну лекцію на тему: «Тканий дивосвіт Сергія Нечипоренка».

Ознайомились з його творчістю та різновидом ткацького ремесла в Україні. На лекцію була запрошена учениця майстра, котра розповіла про С.Нечипоренка як про особистість та його методи перенесення малюнку на рушник. Співробітники музею представили декілька видів робіт для ознайомлення.

Окрему вдячність висловлюємо Юрію Володимировичу Дахно, майстру вишивки і ткацтва, колекціонеру старожитностей нашого чернігівського краю за цікаву розповідь про збереження давньої української вишивки, ткацтва. Для наочності були представлені його роботи, які вражали своєю орнаментикою, колоритом, рівнем складності виконання та неповторністю. Студенти отримали багато корисної та цікавої інформації та були задоволені такою зустріччю.

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.