День захисника України

Залиште оцінку
(1 голос)
День захисника України

До Дня захисника України студентське самоврядування факультету разом з викладачем фізвиховання к.п.н., доцентом І.О.Донцем провели святкову програму.

Крім співочих привітань від дівчат (Ольги Летушко та Ірини Деркач) для хлопців були організовані різноманітні спортивні змагання: з армресліснгу, гирьового спорту, стрибків зі скакалкою.

Цікавинкою цього року було змагання з викладачем фізвиховання на визначення координації рухів за допомогою гімнастичної палички (хто довше втримає паличку на голові, балансуючи всім тілом). Та ніхто не зміг перемогти викладача в спритності!!! 

Переможцями в конкурсах стали: з армреслінгу – Валентин Рижов, з гирьового спорту – Денис Конадиб, з стрибків зі скакалкою – Дмитро Точоний.

Вітаємо переможців!!!

 

 

Залиште ваші коментарі

0
с правилами та умовами.
  • Коментарі не знайдено

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.