Вітаємо з нагородою!

Вітаємо з нагородою!

У ході зустрічі керівництва області з освітянами Чернігівщини, відзначеними державними нагородами й обласними преміями з нагоди Дня працівників освіти, Обласною премією імені Георгія Вороного було відзначено Олексія Миколайовича Торубару - декана технологічного факультету Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка.

Вітаємо його з відзнакою і щиро зичимо подальших звершень і нових здобутків на благо рідного вишу!

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.