"Квест"

Залиште оцінку
(0 голосів)
"Квест"

14 вересня на технологічному факультеті відбулась розважально-спортивна гра "Квест".

Традиційно студентське самоврядування та викладачі факультету готують для першокурсників цікаву подорож, у ході якої героям доводиться долати численні труднощі і зустрічати безліч цікавих персонажів. Першокурсники були розподілені на команди по п'ять студентів, після наданих інструкцій та завдань, учасники швидко взялися за їх виконання. Студенти демонстрували свою кмітливість, спритність, розум та командний дух. Переможці отримали призи - смачні торти від профкому студентів ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка.

Після закінчення основної частини заходу настав час підкріпитися. Старшокурсники підготували традиційну студентську кашу на вогнищі, всі дружно смажили сосиски, а після того, як підкріпилися, грали у волейбол, сиділи біля вогнища, співали пісні під гітару та просто спілкувалися між собою.

Основна мета "Квесту" - адаптувати першокурсників до колективу, познайомити їх зі студентами старших курсів - була досягнута.

Усі чудово провели час у гарній компанії.  З нетерпінням чекаємо на весняний "Квест".

Даніїл Соколов

 

Залиште ваші коментарі

0
с правилами та умовами.
  • Коментарі не знайдено

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.