ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН ПАНІ ОЛЕНУ ПРИЩЕПУ З ОТРИМАННЯМ ПОДЯКИ ВІД ОРГАНІЗАТОРІВ МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

Бути членом журі дитячого конкурсу, оцінювати дитячі виступи – надзвичайно відповідально! 21-22 липня 2024 року викладачка кафедри мистецьких дисциплін ввійшла до складу журі Міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу Summer Art Fest (Болгарія), в якому брали участь дитячі творчі колективи України, Грузії, Болгарії. За високий професіоналізм, об’єктивність оцінок, вагомий внесок у розвиток дитячої та молодіжної творчості, популяризацію культури України Олена Петрівна отримала щиру вдячність від організаторів та учасників конкурсу.