Print this page

Презентація вакансій Київського центру профорієнтації

Залиште оцінку
(0 голосів)
Презентація вакансій Київського центру профорієнтації

20 травня 2015 року о 13.00 годині в актовій залі університету відбудеться презентація вакансій Київського центру профорієнтації у зв’язку з відкриттям філії у нашому місті. До участі запрошуються студенти п’ятого курсу.

Діяльність Центру спрямована на допомогу учням 7-11 класів у пошуку свого покликання в житті. Профорієнтація проводиться у форматі 3-х практик:
Перша практика має назву «ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В РОБОТІ»

В центрі профорієнтації учням 7-11 класів підбирають роботу, що їх цікавить. Щоб у результаті діти могли спробувати себе в різних професіях і зрозуміти, які види діяльності більше подобаються. Учні самостійно обирають зручний графік: декілька днів на тиждень по дві-три години у вільний від навчання час. Профцентр укладає договори із компаніями-роботодавцями та оформляє школярів на навчальну практику з виплатою стипендій. Таким чином, діти пробують різні професії на практиці, під наглядом професіоналів та за згоди батьків.

Друга практика – «ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У СПІЛКУВАННІ ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ»
Центр Профорієнтації організовує для школярів майстер-класи з професій. Це зустрічі, на яких спеціалісти з різних галузей діляться досвідом та відповідають на питання. Живе спілкування допомагає дітям відчути специфіку і атмосферу певної професії та зрозуміти, яка професія більше до вподоби.

Третя практика – «ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В КОМАНДІ»
В центрі профорієнтації школярі формуються в команди та разом з наставниками-тренерами створюють реальні бізнес-проекти з нуля. Діти пробують різні ролі. Наприклад, лідер, помічник, критик, генератор ідей та інші. Так відбувається профорієнтація в команді та набуття фінансової грамотності.

Довідка
Київпрофцентр запрошує на роботу 20 спеціалістів у кожному регіоні України. Презентація проекту та запис на роботу проходитиме серед студентів та спеціалістів в період з 20 травня по 20 червня 2015 року.
Порядок запису на вакансії проходить у три етапи:
Перший етап
В регіон приїздить представник КИІВПРОФЦЕНТРУ та проводить презентацію вакансій у форматі виступу перед аудиторією. Звертаємось із проханням до навчальних закладів - надати приміщення (актову залу) для проведення презентації серед студентів і спеціалістів.
Другий етап
Після презентації кожен кандидат реєструє заявку на участь і отримує список тестових завдань із зазначенням термінів для їх виконання.
Третій етап
Після успішного виконання завдань кандидат проходить співбесіду в режимі on-line та оформляється на роботу.

Адреса Київського Центру Профорієнтації: Київ, вул. Рибальська 2, офіс 333
Телефони: (044)223-81-75, (063)365-86-35, (096)557-92-32, (066)005-39-55

Останні новини користувача НУЧК