Print this page

Державна атестація – важливий крок до професійного майбутнього!

Залиште оцінку
(1 голос)
Державна атестація – важливий крок до професійного майбутнього!

У Навчально-науковому інституті історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулася державна атестація здобувачів вищої освіти за спеціальністю 032 «Історія та археологія» (бакалаврат).

 Атестація здійснювалася у формах:

  • публічного захисту (демонстрації) кваліфікаційної роботи;
  • складання атестаційного іспиту.

Наші випускники продемонстрували:

  • ґрунтовне володіння історичними знаннями;
  • уміння працювати з джерельною базою;
  • аналітичне мислення й логічну аргументацію;
  • академічну зрілість і відданість історичній науці.

 Члени екзаменаційної комісії відзначили якість бакалаврських досліджень, різноманітність і актуальність тем, а також належний рівень знань, продемонстрований під час іспитів. Це – свідчення ґрунтовної підготовки та готовності студентів до подальшого навчання або професійної діяльності.

 Щиро вітаємо наших бакалаврів з успішним завершенням важливого етапу освітнього шляху! Бажаємо нових досягнень, натхнення та впевнених кроків у майбутнє!

Останні новини користувача НУЧК