Print this page

Пластилінографія для великих і малих

Залиште оцінку
(0 голосів)
Пластилінографія для великих і малих

18 березня 2025 року Марія Александрович, завкафедри психології, заступниця директора з дидактичної роботи Інституту педагогіки і психології, д-р філософії, психології Поморського університету в Слупську, провела другу онлайн-лекцію в межах дисциплін «Педагогічна інноватика в початковій школі» та «Педагогічна інноватика в дошкільній освіті» (д-р. пед.наук, проф., деканка ФДПОіМ — Світлана Стрілець). Понад 50 осіб охоче доєдналися, щоб ознайомитися з авторською програмою пані Марії «Пластилінографія для великих і малих».

Цього разу долучилися здобувачі СВО «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії» та викладачі (О. Власова, А. Кошель, Н. Притулик) Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, а також студенти ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» з Людмилою Колбіною, канд. пед.наук, доц., в.о. деканки ФПН.

Марією Александрович було представлено відеоролик про процес створення картини з пластиліну «Соняхи». Під час лекції всі набули досвіду роботи з пластиліном, адже ліпили тварин, квіти, солодощі, сніжинки, створювали графомоторні доріжки з пластилінових джгутів, у такий спосіб розвивали мануальні здібності. Застосовані способи (наприклад, пластичного ліплення із суцільного шматка для створення жирафи, чи площинного — для будинку) не тільки сприяють креативності та просторовому мисленню, а й допомагають формувати точність, концентрацію та наполегливість.

Дякуємо за цінний досвід та натхнення!

Наступна лекція з Марією Александрович відбудеться 25 березня об 11:20 в Zoom.

 

Останні новини користувача НУЧК