Print this page

Пункт реєстрації на ЗНО

Залиште оцінку
(2 голосів)
Пункт реєстрації на ЗНО

6 лютого почалася реєстрація для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році. За допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua), всі охочі взяти участь у ЗНО зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації. Це можна зробити самостійно або звернутися до пункту реєстрації. 

Саме такий консультаційний пункт з питань реєстрації створено на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка. Якщо у вас виникли питання щодо реєстрації, немає можливості роздрукувати заяву-реєстраційну картку, не маєте доступу до мережі інтернет - звертайтеся до кімнати 109 головного корпусу ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка (вул.Гетьмана Полуботка, 53) або за телефоном (0462)3-70-06.

Графік роботи: з понеділка по четвер з 9.00 до 17.00 години, у п'ятницю з 9.00 до 16.00 години. Обідня перерва - з 13.00 до 14.00 години. Субота, неділя - вихідні.

Нагадуємо, що реєстрація триватиме до 17 березня. Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 31 березня.

Детальну інформацію про порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання подано на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua) та на сторінках Центру в соціальних мережах ВКонтакте/uceqa, Facebook/zno.ukr.center.

У 2017 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня,  додаткову – з 3 до 12 липня.

 

За матеріалами сайту УЦОЯО
testportal.gov.ua

Останні новини користувача НУЧК