Print this page

#ВІКІМАРАФОН

Залиште оцінку
(4 голосів)
#ВІКІМАРАФОН

Спільнота ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка долучилася до загальноукраїнської події - ВікіМарафону 2017, що проходив 28, 29, 30 січня. Подія приурочена до святкування 13-річчя україномовного розділу Вікіпедії, 9-річчя кримськотатарської Вікіпедії та 16-річчя Вікіпедії англійською.

Студенти, викладачі, співробітники та гості спілкувались із вікіпедистами (патрульним української Вікіпедії, головою ВікіСтудії з історичних дисциплін, випускниками Віківишколів), дізналися як використовувати Вікіпедію у більш повному обсязі в освітньому процесі.

Усього в Україні за ці дні створено 1982 статті (з них у категорії «Статті Вікімарафону 2017» - 998). Зареєструвалося понад 600 нових користувачів, а активних користувачів побільшало на 200. (Джерело: https://wikimediaukraine.wordpress.com/2017/01/27/wikimarathon-on-start/#comments; https://www.facebook.com/Wikimedia.Ukraina/; Детинець, відео з заходу: https://www.youtube.com/watch?v=O-3bh4a29iI)

Захід у читальній залі ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка відвідало понад 60 осіб. Лунали надихаючі промови від першого проректору вишу, доктора історичних наук, професора Володимира Олександровича Дятлова, заступника директора наукової бібліотеки університету Валентини Іванівни Кавінської. Про досвід роботи у Вікіпедії в навчально-науковому інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського повідомила голова ВікіСтудії з історичних дисциплін, кандидат історичних наук, доцент, заступник начальника управління освіти Чернігівської міської ради Віра Анатоліївна Казимір.

Найактивніші та зацікавлені студенти хіміко-біологічного та філологічного факультетів (понад 20 осіб) пройшли ВікіВишкіл (зареєструвались і започаткували статті) від патрульного Вікіпедії Миколи Приходька.

Не обійшлося без приємних сюрпризів та брендованих сувенірів від організаторів, які надала ГО «Вікімедіа Україна».

Координатори ВікіМарафону Козерук Юлія Володимирівна кандидат педагогічних наук, доцент факультету фізичного виховання та Рудник Інна Володимирівна завідувач сектора інформаційних технологій наукової бібліотеки університету висловлюють вдячність всім учасникам події.

 

Останні новини користувача НУЧК