Вітаємо з державними нагородами

Вітаємо з державними нагородами

Президент України Петро Порошенко за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю відзначив працівників нашого університету.

Державними нагородами вшановані:

Носко Микола Олексійович - ректор Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України – "Заслужений діяч науки і техніки України";

Власенко Степан Олексійович – завідувач кафедри спорту ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка – "Заслужений працівник фізичної культури і спорту України";

Русанов Юрій Анатолійович – доцент кафедри археології, етнології та краєзнавчо-туристичної роботи ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, член Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану, (м.Чернігів) – орден "За заслуги" ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Телефон: (04622) 3-22-54