Звернення Миколи Пригодія

Звернення Миколи Пригодія

Звернення

кандидата на посаду ректора Чернігівського національного педагогічного

університету імені Т.Г.Шевченка

Пригодія Миколи Анатолійовича

Шановні друзі та колеги!

24 червня в нашому університеті відбувся перший тур виборів ректора. Його результати засвідчили, що значна частина трудового колективу турбується про долю вишу й прагне його подальшого розвитку. Хочу наголосити, що моя участь у виборах переслідувала єдину мету – розвиток і відкриття нових горизонтів для університетської громади.

1 липня відбудеться другий тур виборів. Для мене надзвичайно важливо, щоб висловлені в ході виборчої кампанії ідеї та пропозиції були реалізовані вже найближчим часом. Мова йде, зокрема, про розширення переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, розв’язання житлової проблеми серед викладачів та співробітників через оптимізацію системи гуртожитків університету, а також відновлення системи матеріального стимулювання викладачів і співробітників через встановлення надбавок на засадах рейтингової оцінки.

Також, на мою думку, в університеті необхідно створити:

• наглядову раду із залученням провідних науковців, відомих громадських діячів, успішних менеджерів та підприємців;
  • єдиний профорієнтаційний центр;
  • ліцей гуманітарного та природничого спрямування;
  • туристично-краєзнавчу агенцію;
  • центр перекладів;
  • мовний центр;
  • центр фізичної реабілітації;
  • мистецький центр тощо.

Мушу відзначити, що ці ідеї були в більшій чи меншій мірі відображені в програмі іншого кандидата, мого наукового консультанта, справжнього патріота університету, переможця першого туру виборів – Носка Миколи Олексійовича.

Враховуючи близькість наших програм, я закликаю всіх виборців проголосувати 1 липня за людину, яка більшу частину життя віддала нашому університету – «ЗА» Носка Миколу Олексійовича!

З повагою та вірою у майбутнє нашого університету

Микола Пригодій

Телефони: (04622) 3-22-54