Ранковий спортивний івент

Залиште оцінку
(1 голос)
Ранковий спортивний івент

Збори команди "Буревісник-ШВСМ", гравці та тренери якої є студентами та випускниками факультету фізичного виховання, вже розпочато! Все за розкладом. Іде підготовка до сезону 2018-2019 рр.

У рамках навчально-тренувального процесу 17 серпня відбулося відкрите ранкове тренування зі спеціальною гостею - Ольгою Завгородньою - майстром спорту міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонкою Всесвітньої Універсіади, учасницею чемпіонатів світу та Європи, випускницею факультету фізичного виховання, співробітницею кафедри фізичного виховання (по закінченню аспірантури), яка ділилась своїм досвідом і знаннями в галузі легкої атлетики.

Стаття у Вікіпедії про спортсменку: https://bit.ly/2trSmmC

Про спорт, зокрема легку атлетику, про те як стають олімпійськими функціонерами по завершенню спортивної кар'єри, про гендерну нерівність у спорті, прикладом корейської легкої атлетики, про корейську культуру, про науково-педагогічні розвідки й плани було в ефірі програми "Ранні пташки" чернігівська хвиля, українського радіо.
До event було підготовлено буклет, що містить тези її доповіді про роботу в Південній Кореї та наукові й соціально-педагогічні дослідження та надаються відомості про життєвий і спортивний шлях Завгородньої Ольги.

Світлини з заходу: https://bit.ly/2trSmmC

Запис сюжету: https://bit.ly/2wfuILJ

Запис ефіру слухайте за посиланням:https://soundcloud.com/uachernihivradio/17-08-18-07_10-tema-sprint-po-koreyski-z-prilutskim-aktsentom

Модератор заходу - Юлія Козерук

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (04622) 3-22-54

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG