Print this page

Тиждень факультету. День другий

Залиште оцінку
(1 голос)
Тиждень факультету. День другий

У вівторок, 20.03.2018 р., у Міжнародний день Щастя, був продовжений тиждень факультету фізичного виховання кафедрою біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту.

На початку заходу з вітальним словом та доповіддю «Епігенетика та успіх» виступила завідувач кафедри БОФВЗС А.О.Жиденко. Далі слово було надано ведучій Г.О. Усмановій.

Інтелектуальна гра «В житті таке буває! Поясни, чому?» почалася з розминки.

Участь у грі брали сім команд, до складу яких входили студенти 1, 2, 3, 4 курсів. Командам ставилися цікаві питання, на які потрібно дати правильні відповіді.

Потім студенти представили домашнє завдання «Випадок із життя студента», яке пояснили з позиції фізіології, психології і педагогіки.

Поки команди готувалися до творчого конкурсу «Вгадай дисципліну!», відбулася гра з глядачами. Після цього С.Ф. Кудін представив медичний флешмоб за участю студентів 13 групи.

За підсумками роботи журі переможцями стали:

І місце: 34 група.

ІІ місце: 33 група.

ІІІ місце: 23 група.

Персональні грамоти одержали:

- За артистизм: Молойко Євгеній (33 гр.).

- Як творча особистість: Середа Ярина (33 гр.).

За проявлену активність у підготовці та участі у заході додатковими бонусами організатори відмітили Фалька Владислава (14 гр.).

Команди-переможці були нагороджені грамотами, а кожен учасник команди – додатковими балами з дисциплін кафедри біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту.

Всі учасники гри та глядачі отримали позитивний настрій.

Більше фотографій: https://www.facebook.com/1721347474837444/photos/?tab=album&album_id=1779124875726370

 

 

Останні новини користувача НУЧК