Новий жанр студентського театру

Новий жанр студентського театру

Студентський театр "EX LIBRIS" під керівництвом доцента кафедри філософії та культурології Марини Каранди апробував новий жанр – вистава-віртуальна екскурсія.

Діти з особливими потребами у НРЦ№2 та група денного перебування в ГО "Голос батьків" 26 листопада стали учасниками комбінованого унікального заняття. Це був захід з інклюзивної освіти, а саме факультативне заняття експериментальної форми – вистава-віртуальна екскурсія бінарного характеру з історії та художньої культури Чернігівщини.

Спочатку артистичні студенти зіграли драматичну мініатюру "Легенди міста Че", де ожили древні русичі та княжна Цорна, Мазепа і Мотря Кочубей, Михайло Коцюбинський і Павло Тичина зі своїми музами.

Потім студенти-філологи, історики, технологи та психологи демонстрували нові професійні вміння.

Зокрема Віталій Решинський спробував себе як гід віртуальної екскурсії стародавнім Черніговом, Вікторія Ліщук та Катерина Тверезовська – як ведучі історико- краєзнавчої вікторини, Андрій Карапуд – як співорганізатор майстер-класу з «тичинівського» вальсу.

Усім учасникам експерименту – подяка за багатогранну соціальну творчість, спямовану на патріотичне вховання дітей з особливими потребами.

Телефони: (04622) 3-22-54