Print this page

Інститут історії познайомився зі своїми першокурсниками

Залиште оцінку
(4 голосів)
Інститут історії познайомився зі своїми першокурсниками

Щороку восени Інститут історії традиційно збирає всіх студентів, випускників і просто гостей у Чернігівському обласному філармонійному центрі на вечір-презентацію "Будьмо Знайомі". Цей рік не став виключенням.

За почесну перемогу у Презентаціїї змагалися чотири академічні групи - 10-та, 11-та, 12-та і 13-та. Кожна академічна група мала свій "коронний" номер, за який абсолютно заслуженно отримала нагороду. Першокурсники показували себе у відепрезентації, співали і танцювали (хто соло, а хто і всією групою) та грали традиційний СТЕМ.

Ось переможці у кожній номінаціїї:

Номінація "Відеопрезентація" - 13 група

Номінація "Танець" - 12 група

Номінація "Вокал" - 11 група

Номінація "СТЕМ" - 10 група

На п'єдесталі пошани групи розташувалися наступним чином:

ІІІ місце - 13 група

ІІ місце - 11 група

І місце - 12 група

Один зі спонсорів заходу - Профком ЧНПУ імені Шевченка, - розігрував серед першокурсників різні призи. Студенти отримали щоденники, чашки, футболку та головний приз - планшет.

Також до нас на свято завітали такі танцювальні колективи як "Альянс" та "Inside", співочий дует сестер Соболевих та студентка 4-го курсу Інституту історії Гультяєва Маргарита з партнером, які виконали запальний Джайв!

Підсумки вечора-презентації підвів директор Інституту історії - Олександр Борисович Коваленко:

"Сьогодні ми побачили, що до нашого Інституту вступили дуже талановиті студенти. Вони прекрасно співають, танцюють, володіють акторською майстерністю і я впевнений, що стануть хорошими людьми."

Перший "залік" складено, але попереду перша сесія :)

 

Світлини - за посиланням

 

 

Останні новини користувача НУЧК