Першість університету з шахів

Першість університету з шахів

Читальна зала головного корпусу Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка 25 жовтня 2017 року приймала учасників змагань на першість університету з шахів.

Основна конкуренція відбувалась між трьома основними суперниками, які й розділили між собою призові місця.

І місце - ННІ історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського;
ІІ місце - філологічний факультет;
ІІІ місце - природничо-математичний факультет.

Головні фаворити змагань - студенти Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського Марина Чернівська та Андрій Сисенко.

Вітаємо переможців, зичимо наступних перемог, спрямованості на результати в іншій діяльності, здоров'я та витримки.

Кафедра фізичного виховання та хореографії та ГО ЧМГО "Спортивний клуб" висловлює вдячність науковій бібліотеці за теплу, дружню атмосферу та представлене місце для проведення змагань.

Ю.В.Козерук

Телефони: (04622) 3-22-54