Чернігів – Львів: літературна співпраця

Залиште оцінку
(2 голосів)
Чернігів – Львів: літературна співпраця

Студент філологічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка Іван Баран став одним із представників Чернігівщини на ювілейному V з’їзді молодих письменників, що проходив під егідою Національної спілки письменників України у Львові.

Захід відбувся 19-21 жовтня та був спрямований на виявлення нових імен серед маловідомих, але перспективних авторів сучасної української літератури.

У заході взяли участь представники з усіх куточків України. Ужгород, Суми, Чернігів, Львів, Київ, Чернівці, Житомир, Хмельницький відрядили на зустріч своїх представників, які впродовж двох днів ділилися досвідом, дискутували про стан сучасної української літератури, брали участь у творчих семінарах, читали власні поезії та прозу. 

Окрім спілкування та роботи, для учасників з’їзду була організована подорож до Золочева – міста, славного своєю історичною та культурною спадщиною. Письменники відвідали Меморіальний музей-садибу Маркіяна Шашкевича та одну із перлин Золотої підкови Львівщини – Золочівський замок.

За результатами роботи семінарів комісія, у складі членів Львівської обласної організації НСПУ, відзначила високий рівень художньої довершеності творів молодшого покоління митців, стильову цілісність та різноманітність прозових і ліричних творів юних авторів.

FB IMG 1508836925268

 

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (04622) 3-22-54

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG